Nieuwste aanbod

De Ruiterkruiser 12....
Vraagprijs: € 59.500
Ruime nette boot.

Laatst gewijzigd

Neptunus 107
Vraagprijs: € 39.500
Achterkajuit met buitenbesturing
Jachtmakelaardij De Maas
Jan Klingenweg 3
5335 JK Alem
K.v.K. 11070886
+31 (0)418-663236

Jachtmakelaardij de Maas, HISWA Qualified Yachtbroker

Persbericht - Jachtmakelaardij De Maas - HISWA Qualified Yachtbroker

De bestaande relatiekring is reeds lange tijd vertrouwd met de wijze waarop Ricardo Bosma

met veel enthousiasme en respect zijn klanten en taken koestert. De lokatie en sfeer van de haven in Alem en zijn kennis verankeren stevig de plaats en het vertrouwen die hij in de markt heeft ingenomen.

Op zijn kantoor bladeren we door de bedrijfsbrochure van Bosma waaruit zijn lidmaatschap blijkt van de Nederlandse Bond van Makelaars in Schepen. We lezen wij daarin tevens de doelstelling die daar uit voortvloeit: de taak om de makelaardij in schepen op een kwalitatief hoogpeil te handhaven. Dat gebeurt binnen de codex voor de beroepsethiek die voor alle leden van de NBMS als leidraad geldt. Via permanente educatie blijft de kennis van het vak gewaarborgd. Een tweede logo in de presentatie is van het European Maritime Certification Institute waar Bosma als erkend taxateur is ingeschreven.

Het werkterrein van Bosma is niet beperkt tot Gelderland: de  Europese vlag wappert dan ook niet voor niets langs de steigers in Alem. Met die Europese contacten heeft hij onbegrensde mogelijkheden voor de verkoop. Voor het aanzien en afronden van de deals zocht jachtmakelaardij De Maas dan ook een bredere en internationale erkenning. Ook dat certificaat is inmiddels aangekomen in het kantoor van Ricardo.

Vanaf 1 juli is zijn jachtmakelaardij officieel erkend als ‘HISWA Qualified Yacht & Shipbroker’ .

Het biedt de internationale klantenkring nog meer duidelijkheid en zekerheid bij het aangaan van overeenkomsten. De contracten voldoen aan de strenge HISWA kwaliteitsnormen en beogen daarmee de meeste zekerheid te bieden. Dat laatste geldt eveneens door het voorgeschreven gebruik van de Stichting Derdengelden.

De vaart zit er goed in bij Jachtmakelaardij De Maas en natuurlijk maakt Ricardo Bosma van de gelegenheid om te melden dat hij nog steeds ruimte heeft voor de verkoop van schepen. 

Jachtmakelaardij de Maas, uw jachtmakelaar in motorjachten!

Powered by YachtFocus